Susipažinkime.

Apie mus

Jau ilgus metus veiklą vykdanti įmonė UAB „Gortop“ savo klientams siūlo itin platų kokybiškų paslaugų spektrą. Mūsų tikslas – patenkinti kliento poreikius, kad ir kokie jie bebūtų. Platus paslaugų spektras – mūsų išskirtinumas.

Galėdami suteikti nestandartinius sprendimus įvairiose srityse padedame išspręsti net ir didžiausią klientui kylantį rebusą. O taip pat, garantuojame betarpišką pagalbą bei profesionalų aptarnavimą kiekviename mūsų bendradarbiavimo žingsnyje. Juk bene kiekvienas gali pritarti, kad žmogiškumas perkant prekes ar paslaugas yra tas aspektas, kurio trūksta dažniausiai – ne kokybės ar kainos nuolat pritrūksta klientams. Todėl mūsų tikslas yra bendrauti ir bendradarbiauti su savo klientais.

Mūsų paslaugos

Kuo mes galime būti naudingi

Logistikos
Sprendimai

Prireikus individualių logistikos sprendimų – kreipkitės į mūsų specialistus. Siūlome ne tik vienkartinius logistikos pasiūlymus, bet ir užtikriname ilgalaikius logistikos sprendimus nuo „dūru iki dūru“.

Finansinis
Tarpininkavimas

Tarpininkaujame įgyvendinant stambių projektų finansavimą  ir koordinavimą. Pateiksime sprendimą net ir sudėtingiausiam projektui įgyvendinti.

Negyvybės
Draudimas

Siūlome transporto, turto, kelionių draudimą itin patraukliomis sąlygomis. Siekiame užtikrinti aukštą paslaugų kokybę už geriausią kainą mūsų teikiamoms draudimo paslaugoms.