Mūsų paslaugos

Klientai nuolat kreipiasi į mus turėdami įvairiausių problemų, susidūrę su neprofesionaliais pardavėjais ir įvairių paslaugų tiekėjais. Kreipdamiesi į mus jie tikisi, kad bus išgirsti bei suprasti. Mūsų turima patirtis ir vizija leidžia įgyvendinti sudėtingiausius projektus įvairiose srityse. Tik išties įsigilinant ir suprantant klientų poreikius pelnome mūsų klientų simpatijas bei įvertinimus.

Abipusė pagarba bendradarbiaujant yra vienas pagrindinių aspektų mūsų kompanijos veikloje, garantuojantis ne tik visokeriopą sėkmę, bet ir verslo bei paslaugų plėtrą.  Patenkintas klientas – yra tai, ko mes siekiame kasdien. Būtent kliento patogumui nuolat vystome bei plečiame savo teikiamų prekių ir produktų paslaugų paketą.

UAB „Gortop“ nėra neįmanomos užduoties – kreipkitės į mus su jūsų individualiais poreikiais ir kartu rasime jums palankiausią bei geriausią sprendimą!

Prekyba jautienos subproduktais

Prekiaujame šaldytais jautienos subproduktais. Mūsų asortimentą sudaro kepenys, širdys, liežuviai, plaučiai, riebalai, džiovintas kraujas – kaulo čiulpai.

Prekyba kiaulienos subproduktais

Užtikriname šaldytų kiaulienos subproduktų tiekimą. 

Mediniai padėklai

Klientų patogumui galime užtikrinti tiek EURO, tiek ir nestandartinių išmatavimų palečių pasiūlą. Kreipkitės į mus net jei jums reikalingi neeiliniai sprendimai.

Metalo gaminiai

Prekiaujame įvairiomis  metalinėmis konstrukcijomis specializuotai technikai (t.y. gaisrinės automobiliams, miškovežiams, bekelės technikai), o taip pat galime pasiūlyti ir aukštos kokybės rėmus,  porėmius, konstrukcijas…

Finansinis tarpininkavimas

Tarpininkaujame įgyvendinant stambių projektų finansavimą  ir koordinavimą. Pateiksime sprendimą net ir sudėtingiausiam projektui įgyvendinti.

Negyvybės draudimas

Siūlome transporto, turto, kelionių draudimą itin patraukliomis sąlygomis. Siekiame užtikrinti aukštą paslaugų kokybę už geriausią kainą mūsų teikiamoms draudimo paslaugoms.

Logistikos sprendimai

Prireikus individualių logistikos sprendimų – kreipkitės į mūsų specialistus. Siūlome ne tik vienkartinius logistikos pasiūlymus, bet ir užtikriname ilgalaikius logistikos sprendimus nuo „dūru iki dūru“.